Proč my?

     

Jsme internetový obchod, který postupně dobývá svět kosmetiky a neustále sleduje progresivní značky. 
Spolupracujeme s americkými značkami Timeless a Paula's Choice, nabízíme různé korejské značky jako jsou: Pyunkang Yul, COSRX, Purito a mnoho dalších. 


Náš příběh:

Společnost Cosibella vznikla v Polsku v roce 2013. O 4 roky později jsme rozšířili naše podnikání a otevřeli pobočku na Ukrajině. V roce 2020 jsme se rozhodli otevřít další pobočku a získat srdce zákazníků i v České republice❤️.

Proč byste si měli vybrat právě nás?

  • Péče je klíčovým prvkem našeho podnikání.
    Je pro nás důležité, abyste si kosmetiku vybrali vědomě a používali nejlepší produkty, a proto všechny značky, kterými rozšiřujeme naše portfolio, pečlivě vybíráme, kontrolujeme a často také sami testujeme.

  • Víme však, že výběr kosmetiky není jednoduchá záležitost.
    Proto jsme zaměstnali kosmetology a poradce v oblasti péče o pleť, kteří Vám poradí s výběrem té správné kosmetiky. Poradí Vám, které sérum je nejlepší na vrásky, které kyseliny by neměly být kombinovány a zda vaše rutinní péče vypadá tak, jak by měla.

  • Naše kosmetika je 100% originální - Vaše důvěra je pro nás mnohem důležitější než cokoliv jiného.

  • Vyškolení konzultanti odpoví na všechny Vaše dotazy. Pokud potřebujete individuální konzultaci v oblasti péči o pleť nebo pomoc při výběru správné kosmetiky, můžete nás kontaktovat e-mailem na objednavky@cosibella.cz

  • Popisky všech kosmetických přípravků v našem obchodě jsou připravenéy kosmetology, kteří nejdříve studovali jejich složení i vlastnosti.

  • S námi se můžete účastnit nejrůznějších akcí, nakoupit za věrnostní body či získat slevu.


Co u nás koupíte?

Kosmetiku, která neobsahuje parabeny, sírany, barviva ani jiné škodlivé složky. Přípravky, které mají bohaté složení a užitečné složky, veganskou kosmetiku a také kosmetiku značek, které dosud nebyly v Česku dostupné.

Děkujeme za pozornost a doufáme, že se stanete součástí naší velké Cosibella rodiny!

P.S. V případě dotazů a návrhů nás kontaktujte telefonicky +420 597010522 nebo e-mailem na objednavky@cosibella.cz

 


Pracovní doba:

Pondělí - pátek: 7:00 - 15:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel