Ekologický internetový obchod

K balení Vašich zásilek používáme pouze materiály šetrné k životnímu prostředí. Snažíme se, aby každá zásilka vypadala výjimečně a obsah byl během přepravy dostatečně chráněn.

Jsme si vědomi, že ochrana životního prostředí je nesmírně důležitá. Proto se každý den ptáme sami sebe: co můžeme udělat pro to, aby byla cosibella.cz ještě ekologičtější? Zatím se nám podařilo zavést:

Plně ekologická a biologicky rozložitelná výplň - přestali jsme používat bublinkovou fólii, kterou jsme nahradili šedým papírem a skropakem. Skropak je výplňový materiál šetrný k životnímu prostředí, vyrobený výhradně z rostlinných surovin, který zajišťuje ochranu křehkých zásilek. Skropak je zcela kompostovatelný a proces likvidací tohoto materiálu nezpůsobuje znečištění životního prostředí. Rozpouští se ve vodě. Ze spotřeby 100 metrů čtverečních bublinkové fólie za měsíc jsme klesli na nulu!

Ekologická ochrana - k lepení balíků nepoužíváme klasickou lepicí pásku, nýbrž pásku z šedého papíru. Papírové balicí pásky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného kraftového papíru a kaučukového lepidla Solvent. Tyto pásky jsou ekologické a snadno recyklovatelné, ideální pro ochranu zásilek. Ze spotřeby 500 metrů klasické lepicí pásky za měsíc jsme klesli na nulu!

Kartonové krabice - krabice jsou vyrobené z odolné, ​​vysoce kvalitní třívrstvé šedé lepenky – vlna B, 400 g. Krabice mají různé velikosti, které přizpůsobujeme velikosti Vaší objednávky.

Tiskneme na ekologický papír - Lettura. Lettura je ekologický produkt vyrobený ze 100% recyklovaného papíru. Má přírodní béžový odstín. Kancelářský papír Lettura potvrzuje svou kvalitu mnoha certifikáty: Blauer Engel, FSG Recycled, TUV ISO 50001, ISO 14001, ISO 9001, FSC.


pixel