Ekologické svíčky

Množství produktů: 51

Chtěli byste vyplnit Váš domov příjemnou vůní? Vyzkoušejte některou z našich ekologických svíček. Nabízíme přírodní svíčky ze sójového vosku, které neobsahují škodlivé látky a jsou vhodné také pro alergiky. Jedinečné vonné kompozice zpestří Vaše chvíle strávené doma a zpříjemní Váš večer. Prohlédněte si naši nabídku a užijte si relaxační vůni!

 

Počet produktů: 30/51
Svíčky, které najdete v nabídce našeho e-shopu jsou pečlivě vybírány a splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat o nové vůně. Díky tomu můžete začít, nebo naopak pokračovat ve Vašem dobrodružství s aromaterapií. V naší nabídce najdete přírodní svíčky značek Hagi, Bosphaera nebo Alkmie. Jsou vyrobeny ze sójového vosku, poskytují dlouhý čas hoření, neuvolňují škodlivé látky a jsou vhodné dokonce i pro alergiky. Za výjimečné vonné kompozice od konvalinky po kávu vděčíme obsaženým éterickým olejům, které mají navíc blahodárné účinky. Přírodní sójové svíčky zpříjemní každou Vaši koupel, meditaci, slavnostní večeři a taky každou příležitost, kdy se budete chtít uvolnit, zrelaxovat, nabít energií, zlepšit si náladu nebo se opravdu soustředit. 

Nejde jen o vůni – ekologické svíčky jako doplněk do domácnosti

Ekologické svíčky však nepůsobí pouze na naše čichové smysly. Díky krásným obalům a promyšleným designům jsou krásné i na oko a zútulní každý prostor v domácnosti! Vybírejte z minimalistických nebo boho svíček ve skleněném obalu – záleží na Vašich preferencích a stylu. Ekologické svíčky z přírodního sójového vosku jsou také ideálním dárkem pro Vaše blízké, a to jak při speciální příležitosti nebo jen tak... Jaká vůně Vám dnes zlepší den?
pixel