Šnečí kosmetika

( množství produktů: 3 )

účinek

Hlemýžďový extrakt má regenerační účinek, urychluje hojení ran, zklidňuje záněty, hydratuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky.

TYP pleti

Je určen především pro suchou, ochablou a zralou pleť. Bude také vhodný pro pokožku se sklonem k akné.

zajímavost

Tato přísada byla zapsána do registru International Nomenclature of Cosmetic Ingredients (INCI) až v roce 2006, a tímto byla její nomenklatura a příslušnost ke kosmetickým výrobkům plně uznána.

Unikátní vlastnosti kosmetiky s hlemýžďovým extraktem ocení především ti, kteří chtějí zajistit krásný, zdravý a mladistvý vzhled pleti. Má zklidňující účinek, obnovuje poškozenou pokožku a působí proti stárnutí, proto se často používá při angi-aging procedurách.

Za svou účinnost vděčí obsahu elastinu a kolagenu, které zajišťují pevnost a pružnost pokožky. Jeho složení zahrnuje také zklidňující a protizánětlivý allantoin, vitamíny A, C, E a přírodní antibiotika.

Šnečí sliz je přísada používaná především korejskými značkami. Pokud vás toto téma zajímá, nezapomeňte se podívat na náš blog - Korejská péče o pleť.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Close
pixel