Náš tým

 

Cosibella.cz je především o lidech a jejich osobnostech. Pojďme se lépe poznat!

Janusz Lis

Majitel

Šéf všech šéfů, neustále hledá recept na štěstí. Majitel vzácných koček Belly a Kleofáše. Miluje čísla, tabulky a nejrůznější výkazy a jeho vášní je zákaznický servis v našem obchodě :).

Oblíbený produkt: Sérum na řasy Revitalash – tento produkt dal vzniknout obchodu Cosibella.

Anna Swětíková

Manažer obchodu cosibella.cz

Usměvavá a ambiciózní. Když si něco naplánuje, jde do toho vždy naplno. V České republice žije již 4 roky. Soukromá profesionální tanečnice, divadelní herečka a milovnice Coca-Coly :). Po práci učí tančit děti i dospělé.

Oblíbený produkt: Kryolan – TV Paint Stick – spolehlivý a odolný, nenahraditelná součást soutěžního make-upu každé tanečnice.

Klaudia Ciprichová

Manažer obchodu cosibella.sk

Vždy plná energie, kreativní a přátelská. Milovnice umění, temperamentu, slovenského folklóru, zdravé kuchyně a dobré kávy. Obdivovatelka přírody, kde ráda relaxuje, chodí na túry a sbírá léčivé bylinky :-).

Oblíbený produkt: Mohani – Africké bambucké máslo, nerafinované. Okamžitá hydratace, dokonalá výživa a úžasný pocit na pokožce.

Alina Isaienko

Manažer obchodu cosibella.com.ua

Pracovní nasazení 24/7. Patří do tvůrčího týmu celé Cosibella rodiny. Natáčí videa, tančí, pózuje pro fotoaparáty… Prostě všestranně založený člověk.

Oblíbený produkt: Pyunkang Yul – Cleansing Foam. V e-shopu Cosibella mám svých TOP 10 produktů, ale musela jsem vybrat jen jeden a toto je můj „must have“.

Michał Krukowski

Správce webových stránek / IT

„Mladý satan“, fanoušek black metalu, fotbalu, zdravého stravování, kalistheniky a street workoutu. Majitel dvou mňoukajících čtyřnohých mazlíčků. Vždy soustředěný a angažovaný zaměstnanec. Usměvavý, se smyslem pro humor. Typ člověka, kterého nejde nemít rád.

Oblíbený produkt: Cosrx Blackhead Silk Finger Ball, protože se rychle a efektivně balí do krabice.

Karolina Krukowska

Správce webových stránek / IT

Vždy usměvavá, milá, kreativní osoba. Miluje Španělsko a vše s ním spojené. Ráda cestuje, zbožňuje horké dny a dlouhé procházky. Volný čas tráví u malířského stojanu nebo v parku s oblíbenou knížkou.

Oblíbený produkt: CeraVe – Hydratační čisticí emulze

Ingrid Cygowska

Koordinátor projektů a Social Media specialista

Mladá a kreativní žena, která se nebojí výzev. Zajímá se o nové trendy v Social Media, rozvíjí se v oblasti grafiky a věnuje čas k poznávání Boha.

Oblíbený produkt: Laneige – Lip Sleeping Mask – Berry, protože hydratované rty jsou základ!

Silvie Caesarová

Koordinátor produktových popisků a zákaznická podpora

Baví ji práce s textem, fascinuje ji zdánlivá podobnost polského a českého jazyka, má ráda pierogi, Domowe melodie, česko-slovensko-polský folklór, polská města a kulturu v nich!

Oblíbený produkt: Missha – M Perfect Covering BB Cream RX SPF42/PA+++, protože se má rád i s mou problematickou pokožkou.

Malwina Wierzbowska

HR specialista

Denně koordinuje práci zaměstnanců zákaznické podpory a kosmetologů. Jejím mottem je: „Jednej se zákazníky tak, jak bys chtěl, aby jednali oni s tebou“. Milovnice cestování do teplých krajin a maminka šestiletého Lea.

Oblíbený produkt: A'pieu – Madecassoside Cream, protože mám ráda univerzální kosmetiku a tento krém dlouhodobě hydratuje, je lehký, nezanechává mastný film a je ideální na den, noc, pod make-up i po použití kyselinového peelingu.

Beata Świacka

Vedoucí obchodního oddělení

Má na starosti oddělení nákupu, nové značky a oddělení prodeje. Milovnice všeho slaného a velmi slaného, hororů Grahama Mastertona, studia jazyků a kapely U2.

Oblíbený produkt: Evolve Organic Beauty – hydratační krém Multi Peptide 360

Edyta Filipek

Asistent vedoucího

Vykonává administrativní činnost všech oddělení a je pravou rukou majitele Janusze. Baví ji vše, co souvisí s kriminalistikou. Ve volném čase ráda čte, skládá puzzle a chodí na procházky.

Oblíbený produkt: Ministerstwo Dobrego Mydła – Výživný balzám v tyčince – švestka

Karolina Berdzik

Vedoucí oddělení kosmetologů

S našimi klienty dokáže celé hodiny mluvit o potřebách pokožky a následně jim pomůže zvolit tu správnou péči o ni. Svůj volný čas tráví „malým“ i „velkým“ cestováním. V létě ráda jezdí na kolečkových bruslích a v zimě ji můžete potkat na sjezdovce.

Oblíbený produkt: The Ordinary – Glycolic Acid 7% Toning Solution, který se používá k udržení účinků ošetření kyselinami v kosmetických salonech.

Karina Kulik

Kosmetolog, odborný poradce v oblasti kosmetické péče

Analýza složení kosmetických přípravků a potřeb pokožky není pro ni žádná věda. Chce vzdělávat klienty, aby se o svou pleť mohli starat co nejlépe. Má ráda kreativní činnosti, miluje všechny druhy čajů a její myšlenky vždycky skončí u „Země klidného rána“.

Oblíbený produkt: Pyunkang Yul – Essence Toner, protože je to skvělý univerzální hydratační produkt.

Izabela Bednarczyk

Koordinátor produktových popisků

Milovnice kosmetické chemie, matematiky a dokonale čistého bytu. Každý den pro vás analyzuje složení kosmetických přípravků a jejich účinky. Miluje zelený čaj a slony.

Oblíbený produkt: The Ordinary – Caffeine Solution 5% + EGCG

Agata Kowalczyk

Kosmetolog, Content writer

Vášnivý kosmetolog. Miluje analyzovat složení kosmetiky. Poslouchá hudbu 24/7 a ve volném čase fotí.

Oblíbený produkt: InSight – Rebalancing Shampoo

Stepan Babanin

Fotograf

Zájmy: natáčení filmů, design, cyklistika.

Oblíbený produkt: Herbs&Hydro – Tuhý šampon, protože má příjemnou vůni.

Kamila Rutkowska

Fotograf

Zájmy: káva / baristika, sci-fi, biohacking.

Oblíbený produkt: celý život s přípravkem The Ordinary – Azelaic

Marlena Harańczuk

Grafika

Monika Szewczyk

Manažer skladu

Má na starosti dodání zásilek v termínu. Vždy spokojená a s úsměvem na tváři. Ráda cestuje.

Oblíbený produkt: RCMA – No-Color Powder, protože má hezký finish.

Michał Potrzebowski

Zaměstnanec skladu

Dbá o to, aby Vaše zásilky byly bezpečně zabaleny. Zajímá se o sport, zejména fotbal a běh. Je kuchař – amatér.

Oblíbený produkt: BasicLab – Micellis – Čisticí gel pro mastnou a citlivou pokožku

pixel