COSRX - Blackhead Silk Finger Ball - Hedvábné exfoliační kokony pro všechny typy pleti - 12 ks

  • Hedvábné kokony pro exfoliaci obličeje
Kód produktu: 1221
280,00 Kč
280,00 Kč
/ ks
Přidat ke sledovaným
Věrnostní program
280bodů
14000bodů
SuperFair.Shop badge Všechny balíky zasíláme v deklarované době

Máme vyznamenání SuperFair.Shop™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky monitorovány každý den z hlediska dodržování deklarované doby přepravy.

Udělené vyznamenání znamená, že naše zásilky jsou dodávány podle plánu. Staráme se také o vaši bezpečnost a pohodlí.

Popis produktu

COSRX - Blackhead Silk Finger Ball

Hedvábné exfoliační kokony pro problematickou pleť

Množství: 12 ks


COSRX - Blackhead Silk Finger Ball - hedvábné kokony určené k exfoliaci pokožky obličeje. Důkladně čistí ucpané póry, redukují černé tečky a zanechávají pleť měkkou a hladkou na dotek. Kokony mají tvar, který se ideálně přizpůsobí ukazováčku, a proto je jejich použití pohodlné. Hedvábí pomáhá odstraňovat přebytečný kožní maz, aniž by vysušoval. Není nutné kombinovat s jinými kyselinovými, mechanickými nebo enzymatickými peelingy. Kokony jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Vlastnosti přípravku:
  • čistí
  • vyhlazuje
  • redukuje pupínky a nedokonalosti
Typy pleti a kosmetické nedokonalosti, pro které může být tento výrobek vhodný:
  • zanesená pleť
Použití: kokony ponořte na 2-3 minuty do teplé vody, aby mírně změkly. Poté je naneste na ukazováčky a jemně potírejte problémové oblasti pokožky obličeje. Po použití kokony důkladně opláchněte vodou a nechte vyschnout. Jeden kokon lze použít až třikrát.

Před prvním použitím proveďte test snášenlivosti. Další informace najdete v našem blogovém příspěvku "Test snášenlivosti".

Datum expirace: 12 měsíců od otevření.

Složení

100% Natural Silk Cocoon.

Recenze

Položte otázku

Pokud je popis produktu pro Vás nedostatečný, zašlete nám, prosím, svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů a odesláním svého dotazu s ním souhlasíte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel