Purito

Množství produktů: 43

Značka Purito pochází z Jižní Koreje. Sází na přirozené a účinné složení produktů. Věří, že pečující rutina složená z 10 kroků je zárukou zdravé pleti. V nabídce najdete veganské produkty v ekologických obalech. Seznamte se se všemi produkty značky Purito a vyberte si ten pravý pro sebe!

Purito je korejská značka, která se těší oblibě nejen v Asii, ale i na jiných kontinentech. Filozofie značky je ukryta v samotném názvu odvozeném od anglického slova „purify“, což znamená čistota a v logu, kde najdeme čínský symbol odkazující na půdu. Produkty značky Purito jsou ekologické a na bázi ingrediencí pocházejících přímo z přírody neznečištěné civilizací. Jsou také důkladně testovány z hlediska účinnosti a bezpečnosti používání. Hlavním úkolem přípravků této korejské značky je posílit pokožku a zmírnit nepříznivé účinky vnějších vlivů, jako například smogu, stresu, slunečního záření a času, který je neúprosný. To nejdůležitější na závěr: pečlivě připravená složení výrobků a vysoká kvalita neznamenají nepřístupné ceny – nejprodávanější produkty Purito nestojí více než 650,- Kč, což je v případě kosmetiky, na kterou dohlíží ekologická organizace Environmental Working Group opravdu dobrá zpráva.


Dary přírody pro Vaši pokožku

V nabídce značky Purito najdeme populární opalovací krémy, které jsou u korejských žen velmi oblíbené a žádané: pleťová séra s vitamíny, čisticí gely, pleťové tampony, náplasti na nedokonalosti, ikonické konjakové houbičky a v neposlední řadě BB krémy, které úspěšně nahrazují klasické make-upy a zároveň pečují o pokožku.

Počet produktů: 30/43

Značka PURITO nabízí kosmetiku rozdělenou do několika řad. Patří mezi ně např.:

  • Centella Green Level, která obsahuje extrakt z pupečníku asijského
  • DermHa 3 s účinnými složkami zajišťujícími dostatečnou úroveň hydratace
  • Dermide, která je věnována podrážděné a začervenalé pleti a pokožce s narušenou hydrolipidovou bariérou


Díky obsaženým složkám je pokožka zdravá a na dotek měkká a hladká.

Kosmetika PURITO – komplexní péče o pleť

Objevte produkty této korejské značky, se kterými začnete o svou pleť pečovat holisticky. V našem e-shopu najdete produkty s obsahem složek, které:
  • odstraňují nečistoty z pokožky – a připravují pleť na další kroky péče
  • hydratují, vyživují a zklidňují podráždění – způsobené zejména škodlivými vnějšími vlivy

Dostupné jsou také přípravky s obsahem složek, které zabraňují vzniku pupínků a nedokonalostí, zarudnutí, pigmentových skvrn a známek stárnutí. Výsledkem je hladká, měkká a sjednocená pleť.

Korejská kosmetika pomáhá bojovat za krásnou a zdravou pleť.
pixel