Bandi

Množství produktů: 73

Bandi je polská rodinná firma, která vyrábí pečující produkty na obličej a vlasy. Značka má více než třicet let zkušeností, což jí umožňuje vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty s prověřenými složkami. Zároveň sleduje inovativní přístupy a neustále rozšiřuje svůj sortiment. V nabídce značky najdete účinné produkty pro všechny typy pleti. Přesvědčte se sami!

Počet produktů: 30/73

Profesionální kosmetika Bandi pro péči o obličej a vlasy

Polskou značku Bandi založila Bogda Draniak v roce 1986 a později ji převzala její dcera – Joanna Draniak-Kicińska. Malý rodinný podnik vyrábí pečující kosmetiku na obličej a vlasy, která je velmi oblíbená také mezi celebritami. Názvu značky zpočátku dominovaly iniciály zakladatelky (Manufacture of Cosmetic Products B&D) a později byl změněn na současnou a mezi fanoušky péče o pleť velmi dobře známou podobu – Bandi.

Značka vytváří produkty jak pro individuální zákazníky, kteří vyhledávají účinnou, kvalitní a bezpečnou kosmetiku, tak pro profesionální kosmetické salony nebo SPA & Wellness centra. Všechny produkty procházejí velmi náročnými výzkumy a testy. Bandi nabízí různé kosmetické řady pro nejrůznější potřeby – pro aknózní, kuperózní, podrážděnou, suchou nebo zralou pleť.

Kosmetické hity – bestsellery značky Bandi

Absolutním bestsellerem značky Bandi je na polském trhu vůbec první vlasová kosmetika Tricho Esthetic věnována různým potřebám vlasové pokožky a vlasů. Hvězdou této řady je čisticí peeling pro pokožku hlavy, který díky svým mimořádným účinkům přesvědčil mnoho žen k pravidelnému používání.

Majitelům značky Bandi vždy záleželo na tom, aby jejich produkty byly cenově dostupné všem. Co hledat v nabídce značky Bandi? Kromě již zmíněných peelingů pro pokožku hlavy vyzkoušejte také pleťové peelingy, oční krémy, krémy na obličej a dekolt nebo koncentrované přípravky z řady Boost Care (například ty s vitamínem C nebo kyselinou hyaluronovou).
pixel