Bandi

Množství produktů: 76

Bandi je polská rodinná firma, která vyrábí pečující produkty na obličej a vlasy. Značka má více než třicet let zkušeností, což jí umožňuje vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty s prověřenými složkami. Zároveň sleduje inovativní přístupy a neustále rozšiřuje svůj sortiment. V nabídce značky najdete účinné produkty pro všechny typy pleti. Přesvědčte se sami!

Počet produktů: 30/76

Profesionální kosmetika Bandi pro péči o obličej a vlasy

Polskou značku Bandi založila v roce 1986 Bogda Draniak a dnes ji provozuje její dcera - Joanna Draniak-Kicińska. Malý rodinný podnik vyrábí kosmetiku pro péči o obličej a vlasy, která je také velmi oblíbená mezi celebritami. Zpočátku názvu značky dominovaly iniciály jejího zakladatele (Manufacture of Cosmetic Products B&D), které se později vyvinuly do současného názvu, který je rozpoznatelný pravděpodobně každému milovníkovi kosmetologie.

Značka vytváří produkty jak pro individuální zákazníky, kteří dbají na efektivitu, kvalitu a bezpečnost, tak pro profesionální kosmetické salony nebo lázeňská centra. Všechny produkty procházejí velmi náročnými zkouškami a testy. Mezi řadami v nabídce Bandi najdete kosmetiku určenou pro akné, kuperózu a náchylnou k podráždění, suchou a vyžadující výživu nebo zralou pleť.

Hity z nabídky Bandi - Bestsellery

Absolutním bestsellerem značky Bandi je první polská trichologická kosmetika věnovaná různým problémům pokožky hlavy a vlasů Tricho Esthetic. Hvězdou této řady je čisticí peeling na pokožku hlavy, který přesvědčil mnoho polských žen, aby se rozhodly pro tento typ mimořádně účinné péče.

Majitelé Bandi vždy chtěli, aby produkty, které vytvářejí, byly k dispozici za optimální cenu pro každý rozpočet. Co hledat v nabídce značky Bandi? Kromě již zmíněných peelingů na pokožku hlavy nezapomeňte otestovat peelingy, oční krémy, krémy na obličej a dekolt nebo koncentráty z řady Boost Care (například ty s vitaminem C nebo kyselinou hyaluronovou).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel