iUNIK

Množství produktů: 26

Značka iUNIK pochází z Jižní Koreje a nabízí pečující kosmetiku na obličej. Vyznává minimalismus, a proto v její nabídce najdete pouze produkty bez obsahu zbytečných látek. Název značky iUnik vychází z počátečních slabik těchto slov: Ideal, Unique, Natural, Ingredients a Knowhow. Jedná se tedy o přírodní kosmetiku s vybranými bezpečnými složkami, přizpůsobenou pro všechny typy pleti. Přesvědčte se sami!

PŮVOD

iUNIK je korejská kosmetická značka.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť.

ZAJÍMAVOST

Název značky je zkratka pro slogany, které iUNIK používá k vytváření svých produktů - Ideal, Unique, Natural, Ingredients, Knowhow.

Filozofií značky je, aby péče byla jednoduchá a rychlá. Zároveň má poskytnout pokožce vše, co potřebuje, a usilovat o zdravý a krásný vzhled.

iUNIK znamená: Ideal - ideální pro pokožku, Unique - jedinečné recepty, Natural - přírodní a jednoduché přípravky, Ingredients - pouze dobré přísady, Knowhow - znalosti jak dodávat ty nejlepší produkty.

Nabídka zahrnuje kosmetiku pro suchou, problematickou, mastnou a smíšenou pleť. Výrobky se vyznačují dostupnou cenou a vysokou kvalitou.

pixel