Banila Co

Množství produktů: 7

PŮVOD

Banila Co je korejská značka, která vznikla v roce 2006.

PRODUKTY

Banila Co nabízí širokou škálu pečujících i dekorativních přípravků. V portfoliu značky najdete kultovní sorbetový čisticí olej Clean It Zero.

ZAJÍMAVOST

Název značky vychází ze slova vanilla, přičemž první písmenko bylo změněno na „B“, aby symbolizovalo hodnotu a půvab v kosmetickém odvětví.

Banila Co je značka, která pomáhá plnit všechny sny o kráse. Díky svému pokročilému a účinnému složení a dekorativní kosmetice, která je navržena tak, aby korespondovala s celou pečující rutinou a zdůrazňovala přírodní krásu, neustále udává kosmetické trendy.

Vlajkovým produktem značky je „Clean It Zero“ – sorbetový čisticí olej, který účinně rozpouští make-up a důkladně odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky. Balzám je jemný, hypoalergenní a bez parfemace, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pleti. Ve světě je velmi populární. 

Banila Co je korejská značka založená v roce 2006, která se specializuje na pečující a dekorativní kosmetiku. Nejdůležitějším zadáním této značky je poskytovat klientům komplexní péči o pleť, a aby také dekorativní přípravky měly pozitivní vliv na celkový stav pokožky a aby doplňovaly další kosmetické rituály jako odličování, hydrataci a regeneraci. Složení přípravků Banila Co jsou pečlivě vyvinuty, důkladně testovány v moderních laboratořích a vždy vycházejí z nejnovějších vědeckých úspěchů.

Korejská péče, mezinárodní úspěch

Jedním z bestsellerů v nabídce tohoto korejského výrobce je fenomenální čisticí a odličovací balzám Clean It Zero, které účinně odstraňuje nečistoty a přesto je hypoalergenní a doporučuje se i pro nejcitlivější pokožku. Ve světě se balzám Clean It Zero prodá každé 3,1 sekundy, což je nejlepším důkazem jeho oblíbenosti. V nabídce značky Banila Co však najdete mnohem více skvělých a pozoruhodných přípravků: odličovací oleje, opalovací přípravky a pleťové krémy. 

Jednoduché, osvědčené složení výrobků osloví velmi mladé dívky i dámy, které vyžadují zvláštní péči o pokožku s prvními známkami stárnutí. V neposlední řadě musíme zmínit jednoduché estetické obaly v zajímavých barvách, které zaujmou každého minimalistu! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel