Banila Co

Množství produktů: 10

PŮVOD

Banila Co je korejská značka, která vznikla v roce 2006.

PRODUKTY

Banila Co nabízí širokou škálu pečujících i dekorativních přípravků. V portfoliu značky najdete kultovní sorbetový čisticí olej Clean It Zero.

ZAJÍMAVOST

Název značky vychází ze slova vanilla, přičemž první písmenko bylo změněno na „B“, aby symbolizovalo hodnotu a půvab v kosmetickém odvětví.

Banila Co je značka, která pomáhá plnit všechny sny o kráse. Díky svému pokročilému a účinnému složení a dekorativní kosmetice, která je navržena tak, aby korespondovala s celou pečující rutinou a zdůrazňovala přírodní krásu, neustále udává kosmetické trendy.

Vlajkovým produktem značky je „Clean It Zero“ – sorbetový čisticí olej, který účinně rozpouští make-up a důkladně odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky. Balzám je jemný, hypoalergenní a bez parfemace, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pleti. Ve světě je velmi populární. 

Banila Co je korejská značka založená v roce 2006, která se specializuje na pečující a dekorativní kosmetiku. Hlavní zadáním této značky je vytvářet komplexní pečující kosmetiku na obličej, dekorativní kosmetiku, která má zároveň pozitivní vliv na celkový stav pokožky a vhodné odličovací, hydratační a regenerační přípravky. Složení produktů Banila Co jsou pečlivě vybírána, důkladně testována v moderních laboratořích a vždy vychází z nejnovějších vědeckých úspěchů.

Korejská péče, mezinárodní úspěch

Jedním z bestsellerů v nabídce tohoto korejského výrobce je fenomenální čisticí a odličovací balzám Clean It Zero, který účinně odstraňuje nečistoty, je hypoalergenní a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Ve světě se 1 ks balzámu Clean It Zero prodá každé 3,1 sekundy, což je nejlepším důkazem jeho oblíbenosti. V nabídce značky Banila Co však najdete i další zajímavé produkty: odličovací oleje, opalovací přípravky a pleťové krémy

Jednoduchá, osvědčená složení přípravků osloví mladé dívky i zralé ženy, které bojují s prvními známkami stárnutí. V neposlední řadě musíme zmínit nezaměnitelné obaly, které jsou jednoduché a mají zajímavé barvy – určitě zaujmou každého minimalistu! 
pixel