Liqpharm

Množství produktů: 9

Účinné produkty a vysoká koncentrace aktivních látek –⁠ to je polská značka Liqpharm. I přesto, že má v nabídce pouze pět stálých produktů, podle zakladatelů značky to stačí na to, abyste pleti zajistili vše, co potřebuje. Přípravky obsahují známé složky s potvrzenými účinky a mají nízké pH. To vše proto, aby mohli působit co nejefektivněji.

Liqpharm je polská, relativně mladá kosmetická firma, která byla založena v roce 2014. Její majitelé mají však dlouholeté zkušenosti z farmaceutického a lékařského průmyslu. Velmi dobře vědí, že vyhledávají produkty, které jsou nejen zcela bezpečné, ale také účinné. Tajemstvím kosmetiky Liqpharm je vědecký přístup k použitým složkám, které jsou vybírány s velikou pečlivostí: základem jsou vysoce koncentrované aktivní složky. Největší důraz je kladen na látky s anti-aging účinkem, které vyhlazují vrásky, napínají pokožku, rozjasňují a redukují pigmentové skvrny a tmavé kruhy pod očima.

V nabídce této značky najdete ale také přípravky pro problematickou, aknózní a suchou pleť. Jak hovoří sami zakladatelé: Liqpharm „spoléhá na sílu osvědčených kyselin a vitamínů, které Vám v dostatečně vysokých koncentracích umožní dosáhnout viditelných výsledků již v prvních týdnech používání.“

Tajemství kosmetiky Liqpharm: aktivní složky

Výrobce používá složky ověřené odborníky. Patří mezi ně vitamíny C, A a E, kyselina hyaluronová a kyselina glykolová. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte účinky na vlastní pleť! A jaké jsou další výhody? Celá řada dermokosmetiky Liqpharm se vyznačuje nízkým pH. To umožňuje lepší pronikání účinných látek hluboko do pokožky a podporuje jejich blahodárné účinky. Absolutním hitem značky Liqpharm jsou pleťová séra uzavřená do skleněných lahviček s praktickou pipetou, která usnadňuje aplikaci.
pixel