Liqpharm

Množství produktů: 5

Účinné produkty a vysoká koncentrace aktivních látek –⁠ to je polská značka Liqpharm. I přesto, že má v nabídce pouze pět stálých produktů, podle zakladatelů značky to stačí na to, abyste pleti zajistili vše, co potřebuje. Přípravky obsahují známé složky s potvrzenými účinky a mají nízké pH. To vše proto, aby mohli působit co nejefektivněji.

Liqpharm je polská kosmetická společnost, relativně mladá, protože byla založena v roce 2014. Její majitelé však vědí, co dělají: již mnoho let pracují ve farmaceutickém a lékařském průmyslu. Velmi dobře také vědí, že zákazníci potřebují produkty, které jsou nejen zcela bezpečné, ale také účinné. Tajemstvím produktů Liqpharm je vědecký přístup k recepturám . Složení je pečlivě navrženo: základ tvoří aktivní složky s vysokou koncentrací. Nejdůležitější z nich jsou přípravky proti stárnutí. Nejenže vyhlazují vrásky a napínají pokožku obličeje, ale také rozjasňují, eliminují pigmentové skvrny a tmavé kruhy pod očima.

V nabídce této značky ale najdete také další specifické přípravky, věnované mimo jiné problematické, aknózní nebo suché pleti. Jak zdůrazňují zakladatelé společnosti: Liqpharm „spoléhá na sílu osvědčených kyselin a vitamínů, které Vám v dostatečně vysokých koncentracích umožní dosáhnout výsledků v prvních týdnech používání.“

Tajemství kosmetiky Liqpharm: aktivní složky

Výrobce se zaměřuje na osvědčené přísady, které již roky používají odborníci. Patří mezi ně vitamíny C, A a E, kyselina hyaluronová a kyselina glykolová. Pokud se chcete ujistit, určitě produkty vyzkoušejte na sobě! Další výhoda? Celá řada dermokosmetiky Liqpharm se vyznačuje přípravky s nízkým pH. To umožňuje lepší pronikání účinných látek hluboko do pokožky a umocňuje jejich blahodárný účinek. Hitem řady Liqpharm jsou pleťová séra uzavřená ve skleněných lahvích s pipetou, která usnadňuje nanášení přípravku na pleť.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel