Mýdla na obočí

Množství produktů: 4

Mýdlo na obočí

Mýdlo na obočí umožňuje vyčesat chloupky do požadovaného tvaru. Potřebujete zkrotit své neposedné obočí? Chcete si zajistit perfektní tvar a udržet obočí na místě po celý den bez ohledu na počasí? Mýdla na obočí jsou skvělým řešením. Obsažené aktivní složky navíc usnadňují celkový styling.
Tyto přípravky se snadno nanáší a zajišťují přirozený efekt. A to i v případě, že s úpravou obočí nemáte žádné zkušenosti. Mýdla mají průhledné složení, díky kterému se nemusíte bát nechtěného obarvení chloupků. A Vy budete stále vypadat přirozeně!

Jak mýdlo funguje?

Mýdla na obočí mají hustou konzistenci podobnou gelu. Na rozdíl od tohoto přípravku však neulpívají na chloupcích, ale pomáhají je zafixovat a udržet na místě. Díky tomu poskytují přirozený efekt! Složení navíc neslepuje ani nezatěžuje obočí a nemá vliv na pokožku. Obočí tak bude vypadat přirozeně a pokožka nebude nepříjemně napnutá.

Jak aplikovat mýdlo na obočí?

Přípravek nanášejte čistým kartáčkem, například kartáčkem na řasy. Naberte jím malé množství přípravku a jemně a pomalu aplikujte na chloupky v obočí. Vyčešte je směrem nahoru až do získání požadovaného tvaru. Po použití mýdla můžete obočí ještě zvýraznit vhodnou tužkou nebo stínem.

Vyzkoušejte mýdlo na obočí a vytvořte si perfektní styling ještě dnes!

pixel