K18

Množství produktů: 6

Americká značka, která zaujme svým inovativním přístupem ve výrobě vlasové kosmetiky. Využívá znalostí z biologie a pokročilého výzkumu. Vyznačuje se patentovanou složkou K18PEPTIDE™ – biomimetický peptid, který posiluje a regeneruje strukturu vlasu a obnovuje opotřebované vazby keratinu a disulfidových můstků, čímž minimalizuje poškození. Pokud toužíte viditelně zlepšit stav Vašich vlasů, určitě se na nabídku této značky podívejte!

Revoluce v péči o vlasy s K18

Americká značka K18 mění pravidla hry v péči o vlasy. Zaměřuje se na regeneraci a obnovu struktury vlasů na molekulární úrovni, K18 nabízí produkty, které skutečně přinášejí viditelné výsledky a výrazně zlepšují stav vlasů. Pokud vaše vlasy potřebují intenzivní obnovu, výrobky K18 mohou být přesně to, co hledáte.


Zobrazit více

K18 - vsaďte na inovaci

Značka K18 způsobila revoluci na trhu s péčí o vlasy díky své patentované technologii bioaktivních peptidů. Biomimetické peptidy působí přímo na poškozené keratinové vazby ve vlasech, obnovují je a navracejí vlasům přirozenou pevnost a pružnost. Jedná se o výsledek řady provedených pokročilých studií.

Vlajkové produkty K18

  • maska K18 - je vlajkovým produktem značky, který díky svému jedinečnému složení umožňuje hloubkovou regeneraci a obnovu vlasů poškozených chemickým, tepelným nebo mechanickým ošetřením.
  • olej K18 - produkt pro poškozené vlasy, poskytuje intenzivní regeneraci a vyhlazení, ideální pro použití jako doplněk k masce.

Efekty používání K18 na vlasech

Uživatelům produktů K18 se již po prvních aplikacích výrazně zlepší vzhled a stav vlasů. Výrobky jsou určeny k pravidelnému používání a jejich účinnost se s dobou používání zvyšuje. Pokud se rozhodnete pro jejich zakoupení, můžete očekávat: regeneraci - vlasy jsou silnější a odolnější vůči poškození. rekonstrukci - účinně obnovují poškozené vazby, obnovují přirozenou strukturu, sílu a lesk vlasů.

Prezrite aj: OlaplexDaeng Gi Meo RiFanola

pixel