ASOA

Množství produktů: 34

PŮVOD

Asoa je malá rodinná manufaktura přírodní kosmetiky vyráběné v Polsku.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku určenou pro péči o pleť a tělo. Všechny produkty jsou přírodní a vyrobeny z vysoce kvalitních surovin.

ZAJÍMAVOST

Zakladateli společnosti Asoa jsou Asia a Bartek. Říkají, že podnětem ke vzniku značky byla touha po jejich rodinném Polsku, zvířatech, přírodě a polských horách.

Kosmetika Asoa obsahuje přírodní látky určené pro všechny typy pleti, v každém věku. Značka chce reagovat na různé potřeby pokožky, proto vytváří produkty s univerzálními účinky, které podporují správné fungování a zdravý vzhled pleti.

Zakladatelé dbají na to, aby všechny přísady použité při výrobě jejich kosmetiky byly nejvyšší kvality. Za tímto účelem získávají nerafinované suroviny přímo od výrobců v Africe a Indii.

Výroba kosmetiky se provádí ručně, s vášní a hotové výrobky jsou testovány přes Asiu a Bartka, nebo jejich příbuzné. Účinky jejich práce jsou navíc podrobeny dermatologickým a mikrobiologickým testům.

Počet produktů: 21/34
Asoa je malá rodinná firma, která vyrábí pečující kosmetiku pro pokožku obličeje i těla, která je přírodní a na bázi nejkvalitnějších ingrediencí. A nezůstává to jen u hezkých slov! Zakladatelé značky Asia a Bartek získávají nerafinované suroviny přímo od výrobců v Africe a Indii. Díky tomu si můžete být jisti, že používáte přípravky, které Vám z dlouhodobého hlediska opravdu neublíží.

Produkty Asoa jsou vyráběny ručně v malé rodinné dílně. Výrobky nejdříve testují majitelé a jejich příbuzní a jsou také podrobeny důkladným dermatologickým a mikrobiologickým testům. Teprve potom se představí veřejnosti a poté... také konkrétním zákazníkům, kteří se pro produkty rádi vracejí.

Produkty Asoa – to nejlepší z přírody

Ve složeních přípravků Asoa najdete škálu nejrůznějších účinných látek. Od mořských řas, ovocných extraktů nebo různých druhů jílů (včetně fialového a modrého) až po koenzym Q10, peptidy a kyselinu hyaluronovou. V nabídce značky najdete také lehké hydroláty, které lze používat místo tonika nebo osvěžující mlhy, peelingy, tělové pěny a másla, pleťové a oční krémy, hotové masky nebo vysoce koncentrovaná séra.

Účinky? Od hydratace a zpevnění až po omlazení, zesvětlení pigmentových skvrn a vyplnění vrásek. Za pozornost stojí také pleťové krémy s přírodními opalovacími filtry a peelingy, například enzymatický peeling s extraktem z ananasu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel