ASOA

( množství produktů: 38 )

PŮVOD

Asoa je malá rodinná manufaktura přírodní kosmetiky vyráběné v Polsku.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku určenou pro péči o pleť a tělo. Všechny produkty jsou přírodní a vyrobeny z vysoce kvalitních surovin.

ZAJÍMAVOST

Zakladateli společnosti Asoa jsou Asia a Bartek. Říkají, že podnětem ke vzniku značky byla touha po jejich rodinném Polsku, zvířatech, přírodě a polských horách.

Kosmetika Asoa obsahuje přírodní látky určené pro všechny typy pleti, v každém věku. Značka chce reagovat na různé potřeby pokožky, proto vytváří produkty s univerzálními účinky, které podporují správné fungování a zdravý vzhled pleti.

Zakladatelé dbají na to, aby všechny přísady použité při výrobě jejich kosmetiky byly nejvyšší kvality. Za tímto účelem získávají nerafinované suroviny přímo od výrobců v Africe a Indii.

Výroba kosmetiky se provádí ručně, s vášní a hotové výrobky jsou testovány přes Asiu a Bartka, nebo jejich příbuzné. Účinky jejich práce jsou navíc podrobeny dermatologickým a mikrobiologickým testům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel