Apis

Množství produktů: 120

Pokud se rozhodnete pro produkty polské rodinné značky Apis, můžete počítat s kvalitou podpořenou dlouholetými zkušenostmi. Široká škála produktů Apis odpovídá potřebám pokožky obličeje, těla i vlasů. Produkty obsahují převážně přírodní složky zajišťující viditelné výsledky, a to za použití moderních technologií. Podívejte se, co značka nabízí!

Počet produktů: 30/120
Apis Natural Cosmetics je polská rodinná značka založená v roce 1988 z iniciativy biotechnoložky Krystyny Arcabowicz, která snila o vytvoření řady vysoce kvalitních produktů vhodných pro různé typy pleti. Společnost s rozsáhlými zkušenostmi se dobře vyrovnává s nejnovějšími trendy, z nichž nejdůležitějším je kombinace přírodních složek s inovativními kosmetickými technologiemi a vědeckými objevy.

Samotní majitelé říkají: „Naším posláním je respektovat přírodu a naší vášní jsou nejnovější vědecké úspěchy.“ Přesně taková je kosmetika Apis: čerpá ze zdrojů přírody, ale přetváří je v mikrobiologických, technologických a fyzikálně-chemických laboratořích pod dohledem odborníků, kteří je podrobují důkladným testům. Není divu, že po produktech polského výrobce nesahají jen jednotliví zákazníci, ale také kosmetické a Spa & Wellness salony.

Značka Apis – kosmetický průkopník na trhu

Ne každý ví, že to byla právě značka Apis, která vydláždila cestu polské kosmetologii a představila první populární krémy s mateří kašičkou nebo tělové přípravky na bázi minerálů z Mrtvého moře. Hitem v nabídce značky Apis jsou produkty s konopným olejem, kyselinou hyaluronovou, ionizovaným stříbrem, kyselinou glykolovou, mořskými řasami a peptidy. Přípravky s těmito účinnými složkami jsou trefou do černého – jsou účinné na různé kožní problémy a zároveň naprosto bezpečné i pro kuperózní nebo přecitlivělou pokožku.
pixel