Australian Gold

Množství produktů: 18

Zajistěte své pokožce hezký vzhled díky originální kosmetice Australian Gold. Jedná se o renomovanou značku, která se specializuje na SPF krémy s ochrannými UV filtry, gely ve spreji s přírodní bronzující složkou, hydratační a ochranné balzámy na rty a spoustu dalších produktů, které Vás ochrání před škodlivými účinky UV záření a dodají Vaší pokožce atraktivní vzhled!

Australian Gold neboli nejlepší kamarád na pláž 

Základem nabídky značky Australian Gold jsou příjemné a zároveň velmi účinné přípravky na opalování. Zajišťují ochranu před škodlivými účinky UV záření, zklidňují podráždění, hydratují a mají antioxidační a protizánětlivé účinky. Skvělým příkladem takových produktů jsou ty ze série Australian Gold – Lotion Sunscreen Moisture Max. Jsou to krémy s UV filtrem, které hlavně hydratují a poskytují ochranu před spálením. 


Zklidňující přípravky po opalování

Značka Australian Gold nabízí také speciální kosmetiku, která zklidňuje podráždění způsobená nadměrným opalováním. Patří zde například Aloe vera gel po opalování, který je dostupný také v našem e-shopu cosibella.cz Tento gel hydratuje a zároveň zklidňuje zarudnutí a podráždění po opalování a díky obsahu antioxidantů navíc urychluje přirozený proces regenerace.

Vyberte si osvědčenou kosmetiku, která zajistí účinnou ochranu před škodlivými účinky UVA a UVB záření. Vybírejte z krémů, praktických tyčinek, sprejů nebo gelů s UV filtry. U nás najdete také originální kosmetiku Australian Gold, která zklidňuje podráždění po příliš dlouhém opalování. Prohlédněte si celou nabídku a vyberte si něco pro sebe nebo pro své blízké! 
pixel