Elizavecca

Množství produktů: 48

Elizavecca je korejská značka kosmetiky, která nabízí pečující produkty na obličej a vlasy. Produkty mají zajímavý obal, neobvyklé vůně a konzistence. Textilní masky patří v Koreji mezi kultovní bestsellery. Určitě si tyto vysoce kvalitní produkty vyrobené na bázi složek přírodního původu a pomocí moderních technologií prohlédněte!

Počet produktů: 30/48
Elizavecca je známá korejská kosmetická značka, která byla založena relativně nedávno, v roce 2011 Kimem Hee Jun. Počátky její historie ale sahají mnoho let zpět – Elizavecca patří do společnosti MIZ Trade Inc, která byla založena už v roce 1986. Díky tomu má dobré vědecké a laboratorní zázemí, které ovlivňuje výsledný efekt: tato účinná kosmetika se těší neutuchajícímu zájmu po celém světě. Jako vždy v případě asijských značek jsou produkty Elizavecca na jedné straně poctou vědě a na straně druhé – matce přírodě, která poskytuje ty nejlepší účinné látky pro různé typy pleti.

Korejská kosmetika Elizavecca  co stojí za vyzkoušení?

Produkty značky Elizavecca si zaslouží pozornost nejen díky složení, ale také způsobu, jakým jsou připravované. Zábavné designové obaly v mírně karikaturním stylu, charakteristické pro Jižní Koreu, fenomenální vůně a zajímavé konzistence jsou vše, co potřebujete nejen pro péči o svou krásu, ale také pro své smysly. Kultovním produktem, který se stále prodává, je pleťová maska ​​Green Piggy Collagen vyvinutá již v roce 2013 a její nástupce: Milky Piggy Bubble Clay Mask. V nabídce našeho e-shopu najdete řadu produktů Elizavecca, které by ve Vaší koupelně neměly chybět. Patří mezi ně např. krém s kyselinou hyaluronovou, zpevňující náplasti pod oči, BB krémy s ochrannými UV filtry nebo krémy s retinolem pro pokožku s prvními známkami stárnutí.
pixel