Elizavecca

Množství produktů: 51

Elizavecca je korejská značka kosmetiky, která nabízí pečující produkty na obličej a vlasy. Produkty mají zajímavý obal, neobvyklé vůně a konzistence. Textilní masky patří v Koreji mezi kultovní bestsellery. Určitě si tyto vysoce kvalitní produkty vyrobené na bázi složek přírodního původu a pomocí moderních technologií prohlédněte!

Počet produktů: 30/51
Elizavecca je známá korejská kosmetická značka, která byla založená relativně nedávno, v roce 2011 Kim Hee Jun, ale počátky její historie sahají mnoho let zpět – Elizavecca patří do společnosti MIZ Trade Inc, která byla založena v roce 1986. To zaručuje nejlepší vědecké a laboratorní zázemí, které ovlivňuje konečný efekt: účinnou kosmetiku, která se těší neutuchajícímu zájmu po celém světě. Jako vždy v případě asijských značek jsou produkty Elizavecca na jedné straně poctou vědě a na straně druhé – matce přírodě, která poskytuje ty nejlepší ingredience vhodné pro různé typy pleti.

Kosmetika korejské značky Elizavecca  co stojí za to?

Kosmetika značky Elizavecca si zaslouží pozornost nejen kvůli složení, ale také způsobu, jakým jsou připravované. Zábavné designové balení v mírně karikaturním stylu charakteristické pro Koreu, fenomenální vůně a zajímavé textury zvyšující náladu jsou vše, co potřebujete k péči o svou krásu a také o své smysly. Kultovním produktem, který se stále prodává, je pleťová maska ​​Green Piggy Collagen vyvinutá v roce 2013 a její nástupce: Milky Piggy Bubble Clay Mask. V našem obchodě najdete mnoho produktů Elizavecca, které by neměly ve Vaší koupelně chybět. Patří mezi ně krém na obličej s kyselinou hyaluronovou, zpevňující oční náplasti, BB krém s opalovacím faktorem nebo krém s retinolem pro pleť s prvními známkami stárnutí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel