Timeless

Množství produktů: 25

Produkty americké značky Timeless mají minimalistické složení bez zbytečných látek. Přesto jsou velmi účinné –⁠ obsahují totiž prozkoumané aktivní složky. Díky jednoduchému složení jsou produkty vhodné také pro citlivou pleť. Seznamte se s celou naší nabídkou!

Timeless je americká značka z Kalifornie, která se na trhu objevila v roce 2009 a od té doby rozšiřuje svou nabídku o nové přípravky naplněné až po okraj aktivními látkami té nejvyšší kvality a těmi nejlepšími účinky. Produkty značky Timeless jsou vhodné pro různé typy pleti, od citlivé přes problematickou až po zralou. Cílem je zastavit čas a prodloužit mladistvý vzhled pleti, o čemž koneckonců vypovídá samotný název značky (anglické slovíčko „timeless“ může znamenat „času zbavený“ nebo „nadčasový“). Tato kalifornská značka vytváří specifické produkty, které jsou šetrné i k té nejnáročnější pokožce, ale také k životnímu prostředí. Nadčasové složení uzavřené do skleněných lahviček vyzývá zákazníky k recyklaci.

Zastavte čas s komplexní péčí Timeless

Co z nabídky Timeless stojí za to mít ve své kosmetické taštičce? Určitě 100% přírodní, čisté arganové oleje, které jsou ideální nejen na odličování, ale také jako noční sérum. Za vyzkoušení stojí také pleťové a oční krémy, pečující séra s vitamíny nebo kyselinou hyaluronovou, případně spreje na obličej a tělo s obsahem účinných látek. Timeless však nemá ve své nabídce pouze pečující přípravky, ale nabízí také užitečné pomůcky pro péči o pleť, konkrétně speciální derma válečky pro domácí dermabraze proceduru. V kombinaci s přípravky proti stárnutí nebo přípravky zesvětlujícími pigmentové skvrny udělá na Vaši pleti zázraky srovnatelné s profesionálními salony.
pixel