Tołpa

Množství produktů: 99

Ve složení produktů této polské značky najdete mimo jiné rašelinu tołpa®, která je extrahovaná patentovaným procesem. Značka už několik let nabízí pečující kosmetiku na obličej, tělo a vlasy a využívá inovativní aktivní složky přírodního původu. Tołpa je synonymem pro autenticitu, jednoduchost, efektivitu, krásu a objevování. Seznamte se s nabídkou značky!

Počet produktů: 30/99

Tołpa - polská kosmetika s rašelinou

Tołpa je polská kosmetická značka, jejíž název odkazuje na jméno profesora Stanisława Tołpy, polského botanika, který vyvinul rašelinový přípravek s mimořádnými biologicky aktivními vlastnostmi. Právě na základě tohoto objevu jsou vytvořeny nejoblíbenější vlajkové produkty značky, jako jsou krémy, mycí gely, séra, šampony a peelingy. Mottem tohoto výrobce je "malá velká péče", za nímž se skrývá pravda o důležitosti každodenních úkonů - zdánlivě malých a bezvýznamných, které se však promítají do působivého celkového efektu. Díky takto promyšlenému přístupu k péči můžete v krátké době očekávat skutečně pozoruhodné výsledky v podobě zdravé, čisté pleti bez předchozích problémů.


Zobrazit více

Rašelina Tołpa - co to vlastně je?

Rašelina je organický materiál, který vzniká pomalým rozkladem rostlinných zbytků za podmínek vysokého nasycení vodou. Tento proces, nazývaný rašelinění, trvá tisíce let. Tímto způsobem vznikají rašeliniště a značka získává extrakt plný cenných kyselin, stopových prvků a makroživin. A tento extrakt se nazývá rašelina tołpa®.

Netradiční složky v produktech Tołpa

Co z nabídky značky si zaslouží vaši pozornost? Dá se říci, že takových výrobků jsou desítky. V závislosti na svých potřebách si můžete vybrat prakticky jakýkoli typ produktu, který je v dobře připravené kosmetické taštičce nezbytný. Nejsou to jen pleťová tonika, čisticí gely, micelární vody, krémy, oční krémy a masky, ale také tělová mléka, séra na poprsí, krémy pro intimní hygienu nebo vlasová kosmetika. Každá z těchto kosmetických přípravků je samozřejmě založena na těch nejlepších ingrediencích. Kromě výtažku z rašeliny k nim patří mimo jiné výtažky z kořene lékořice, chrpy nebo lopuchu, přírodní oleje, kyselina salicylová nebo glykolová, jíly, oligosacharidy. Všechny působí ve prospěch vaší krásy!

Prohlédněte si kompletní nabídku a vyberte si takový produkt, který vám bude vyhovovat nejvíce!

pixel