Cosrx

Množství produktů: 109

PŮVOD

COSRX je značka známé a uznávané korejské kosmetiky založená v roce 2013.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť. Všechny její produkty jsou dermatologicky testovány (s přihlédnutím k hypoalergennímu účinku).

ZAJÍMAVOST

Název značky je kombinací slov cosmetics a Rx. (předpis), což má zdůraznit význam a účinnost produktů v boji proti různým kožním onemocněním.

Ambasadorem značky je tajemný pan RX (Mr. RX). Značka COSRX byla vytvořená na základě jeho více než desetiletých zkušeností v kosmetickém průmyslu, znalostí pokožky a jejích potřeb. Produkty jsou určené pro ty, kteří ocení přírodní ingredience a vysoce účinné produkty za nízkou cenu.

Kosmetika značky je navržena tak, aby se zaměřila na konkrétní kožní nedokonalosti a účinně podporovala jejich řešení. Výrobky neobsahují vůně ani umělá barviva ale obsahují látky s prokázaným účinkem. Výrobky COSRX se často doporučují lidem s citlivou pokožkou, protože značka nabízí jemné, nedráždivé složení. COSRX se také označuje jako značka „Clean Beauty“, proto v jejich složení nenajdeme látky považované za potenciálně škodlivé.

Počet produktů: 21/109

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel