Tělový peeling

Množství produktů: 49

Zbavte se odumřelých kožních buněk a stimulujte krevní oběh organickými tělovými peelingy s částečkami cukru, kávy, soli nebo jiných účinných složek s exfoliačními vlastnostmi. V našem e-shopu cosibella.cz najdete mnoho peelingových přípravků s obsahem olejů nebo rostlinných extraktů, které pokožku vyživují a zanechávají na jejím povrchu jemný film.


Vyhlazující tělové peelingy

Odstraněním odumřelých kožních buněk vytvoříte na pokožce hladší povrch a zároveň usnadníte balzámům, maskám či jiným tělovým přípravkům lépe pronikat do pokožky, lépe se vstřebat a tím účinněji působit. V naší nabídce najdete klasické tělové peelingy, cukrové peelingy, cukrovo-kávové peelingy či solné verze. Tělové peelingy značek Asoa, Iossi, Natural Secrets nebo Nature Queen jsou skvělým způsobem jak odstranit odumřelé kožní buňky. Produkty navíc stimulují krevní oběh, čistí, zpevňují, zanechávají pokožku hladkou na dotek a dodávají jí zdravý vzhled.

Pokud hledáte účinné a bezpečné peelingy, níže uvedené produkty Vás určitě osloví. Vyberte si z naší nabídky a objednejte produkt, který Vám svými vlastnostmi bude nejvíce vyhovovat. V naší nabídce najdete také přírodní dekorativní a pečující kosmetiku na obličej, pokožku hlavy i vlasy. Produkty najdete na našich stránkách v jednotlivých záložkách.

Počet produktů: 21/49

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel