Alkmie

Množství produktů: 12

Tato polská značka nabízí přírodní, veganskou kosmetiku nové generace na obličej a tělo. Značka se může pochlubit tím, že jako první vytvořila kompletní SPA kolekci pro vegany a vegetariány. Obaly jsou vyrobeny ve shodě s přístupem zero waste a obsažené složky pocházejí z udržitelného zemědělství. Podívejte se na nabídku značky a rozmazlete se přírodní péčí!

PŮVOD

Alkmie je polským výrobcem přírodní kosmetiky. Spoluzakladatelkou je Justyna Żukowska-Bodnar.

PRODUKTY

Značka nabízí přírodní pečující produkty na obličej i tělo. Všechny přípravky této značky nesou označení veganský a použité obaly jsou šetrné k životnímu prostředí.

ZAJÍMAVOST

Alkmie se od jiných značek liší tím, že jako první vytvořila kompletní SPA wellness produkty pro vegany i vegetariány.

Moderní kombinace starodávných tradic a kosmetických inovací přispěly k vytvoření značky Alkmie. Produkty jsou vytvářeny lidmi, kteří v průběhu let získali zkušenosti a znalosti spolupracemi s jinými kosmetickými firmami. V současnosti to lze dobře vidět na oceněných a vyznamenaných pečujících produktech. Při výrobě používají pouze nejmodernější suroviny pocházející z ekologických zdrojů, jejichž účinnost byla potvrzena klinickými testy.

Přírodní ingredience a aktivní látky jsou základem této profesionální kosmetiky, která najde své uplatnění v péči o všechny typy pleti. Kosmetika byla rozdělena do těchto sérií: No1 pro zralou pleť, No2 pro všechny typy pleti, No3 pro suchou a citlivou pleť a No4 pro unavenou pleť s pigmentovými skvrnami.

pixel