A. Florence Skincare

Množství produktů: 18

A. Florence Skincare je výrobce kosmetiky, kterého by každý milovník přírodních produktů měl znát. Tato britská značka nabízí veganskou kosmetiku vyráběnou z certifikovaných organických složek a s respektem k přírodě. Složení výrobků je šetrné k pokožce a je obohaceno o složky, které ji posilují. Kosmetika je proto vhodná také pro citlivou pleť.

PŮVOD

A. Florence Skincare je britská značka založená Tinou Sanders.

PRODUKTY

Značka nabízí pečující kosmetiku pro pokožku s různými problémy. Veškeré produkty jsou veganské a obaly recyklovatelné a biologicky odbouratelné.

ZAJÍMAVOST

Pro zachování svěžesti a trvanlivosti ingrediencí jsou produkty vyráběny průběžně v malém množství v londýnském studiu.

Britská značka A. Florence Skincare vyrábí své produkty na bázi inteligentních složek a také znalostech farmaceutického, beauty&spa a potravinářského průmyslu. Díky tomu jsou jejich produkty nejen z velké části přírodní a jejich složky klinicky testovány, ale také pomáhají v boji proti kožním onemocněním jakými jsou akné, růžovka nebo ekzémy.

Produkty A. Florence Skincare jsou bohaté na aktivní složky šetrné k pokožce a obsahují především rostlinné extrakty, za studena lisované oleje, vitamíny, minerály a kyseliny. Multifunkční složení, které je zároveň jemné, poskytuje jen to nejlepší dokonce i citlivé pokožce.

pixel