Vlasová kosmetika

Množství produktů: 529

3 pilíře v péči o vlasy Rovnováha PEH-vlasy

ÚČINKY

Správně vybrané produkty z této kategorie poskytnou Vašim vlasům a pokožce hlavy ty nejlepší výsledky. V naší nabídce najdete: zklidňující, zmírňující, regenerační, osvěžující, normalizující, obnovující, vyhlazující, hydratační a vyživující produkty a také přípravky s ochranným účinkem, pro lepší objem vlasů a dodávající lesk.

PROBLÉMY

Nabízíme kosmetické produkty pro péči o vlasy i pokožku hlavy, které řeší konkrétní problémy, například: suchá a citlivá pokožka hlavy, atopická dermatitida, svědění, pálení, podráždění, lámavé vlasy, vypadávání vlasů, mastné vlasy, lupy, slabé vlasy, krepatění, bez objemu, matné vlasy bez lesku, rychlé vymývání barev a roztřepené konečky.

TIP

Stejně jako z pokožky obličeje a těla, také z pokožky hlavy pravidelně odstraňujte odumřelé kožní buňky vhodným přípravkem. Peelingy pro pokožku hlavy osvěžují, vyživují, stimulují vlasové folikuly a tím urychlují růst vlasů, normalizují pokožku hlavy a předchází mastnotě a lupům.

Pokud se chcete dozvědět více o vlasech a jak se o ně starat, nezapomeňte na naše blogové příspěvky:

- Zjistěte pórovitost Vašich vlasů!

- Rovnováha PEH v kostce aneb potřebné proteiny, emolienty a humektanty

- Vlasový šampon - jak si vybrat ten nejlepší?

- Mastné vlasy a jak tomu zabránit?

Počet produktů: 30/529

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel