Tužky na obočí

Množství produktů: 51
Počet produktů: 30/51

Tužky na obočí

Malování obočí je jednou z nejdůležitějších fází make-upu. Správně zvýrazněné chloupky prohloubí vzhled a rysy obličeje jsou úžasně odhaleny. Abyste dosáhli takového účinku, potřebujete správnou kosmetiku. Dobře poslouží tužky na obočí z našeho sortimentu.

Jedná se o produkty, které mají vysoce pigmentovanou náplň s krémovou, ale ne příliš jemnou konzistencí. Lehce se nimi kreslí a po nanesení na pokožku zůstane přípravek na obočí dlouho. Díky tomu vypadá make-up perfektně po mnoho hodin.

Dozvedieť sa viac

Na co si dát pozor při výběru tužky na obočí?

Nejlepší tužky na obočí jsou ty, jejichž barva je sladěna s aktuální barvou chloupků. Pokud tedy máte např. šedivé obočí, ale barvíte si ho, vybírejte kosmetiku, která mu barevně odpovídá až po namalování, ne dříve. Díky tomu získáte estetický efekt.

Navíc je důležitý:

  • tvar aplikátoru – tužka by měla mít tenký hrot, aby umožnila přesně obkreslit chloupky a dokreslit chybějící. Pokud je příliš hustá, obočí bude působit uměle;
  • doplňkové složky - vzorec tužky může být obohacen např. o sójový olej, který pomáhá dodat chlupkům lesk.

Někteří výrobci připevňují ke kosmetice zkroucený kartáček. Toto je velmi užitečný doplněk! S tímto doplňkem rychle rozčešete chloupky a zbavíte se přebytečného přípravku.

Tužky na obočí - jak používat?

Malování obočí tužkou je docela snadné. Bez rizika zabarvení! „Sílu“ linky ovládáte jen Vy – v závislosti na tom, jak silně přitlačíte kosmetiku na pokožku. Proto je tento produkt skvělý i pro začínající vizážisty.

Jak se používá?

  • Začněte důkladným rozčesáním chloupků – díky tomu uvidíte, kde jsou mezery, které je třeba vyplnit.
  • Poté udělejte krátké vertikální pohyby podél celého obočí – linky by měly směřovat stejným směrem, ve kterém rostou chloupky.

Nezapomeňte udělat začátek obočí světlejší a konec tmavší. Díky tomu budou vypadat trojrozměrně. Nakonec vlasy zafixujte gelem, aby líčení vypadalo perfektně po celý den. Prohlédněte si náš sortiment a vyberte si tužku, se kterou bude Vaše obočí výrazné a hustší.

pixel