Dr. Ceuracle

Množství produktů: 8

PŮVOD

Korejská značka Dr. Ceuracle působí na kosmetickém trhu od roku 2000.

PRODUKTY

Výrobce nabízí profesionální kosmetické přípravky pro péči o pokožku obličeje.

ZAJÍMAVOST

Logo značky - procentuální koncentrace se zrny - odkazuje na kombinaci přírody a vědy, na které si Dr. Ceuracle zakládá.

Značka Dr. Ceuracle provádí laboratorní testy a dermatologické testy, které určují účinnost produktů. Díky použití pokročilé technologie reagují na různé problémy každého typu pokožky.

Výrobce rozlišuje jednotlivé řady kosmetiky, mezi které patří:
- Hyal Reyouth - řada založená na kyselině hyaluronové, která je navržena tak, aby hydratovala, vyživovala a omlazovala suchou a zralou pokožku s prvními známkami stárnutí.
- Tea Tree Purifine - řada kosmetiky na bázi extraktu z čajovníku. Díky svému protizánětlivému účinku je ideální pro lidi s akné, mastnou a smíšenou.
- Vegan - najdeme zde veganskou esenci, která kombinuje účinky esence a tonika. Rostlinné výtažky, které obsahuje, budou reakcí na problémy problematické i zralé kůže.

Korejská kosmetická značka Dr. Ceuracle byla založena v roce 2000 na vlně popularity asijských metod péče, které si zamiloval celý svět. Výrobce se zaměřuje na tvorbu takzvaných kosmeceutik, tedy kosmetických přípravků, které fungují jako léčiva. Spojení přesnosti přírody a lékárenství dokládá samotné logo Dr. Ceuracle: znak koncentrace se zrny místo kruhů. Účinnost produktů této korejské značky je zaručena četnými studiemi a testy, kterým jsou podrobeny všechny vzorce. Díky tomu víte, že investujete do kosmetiky, která je nejen účinná, ale také zcela bezpečná.

Dr.Ceuracle - přesnost lékárny, kosmetický hit

Dr. Ceuracle nabízí širokou škálu produktů přizpůsobených potřebám různých typů pleti. Složky jako přírodní jíl, extrakt ze zeleného čaje nebo čajovníku, kyselina hyaluronová, probiotika a kyseliny zajišťují nejlepší výsledky v co nejkratším čase, bez vedlejších účinků, jako je podráždění. Ve které kosmeceutika od korejské značky Dr. Ceuracle se vyplatí investovat? Vzorce obohacené o výtažek z čajovníku, ideální pro péči o pokožku s problémy, a to nejen těmi, které se týkají akné dospívajících, jsou velmi oblíbené. Za zmínku stojí také peelingové obličejové tampony napuštěné kyselinami PHA a LHA, vhodné pro šedou nebo zralou pleť. Hitem je také veganská esence, která kombinuje účinky esence a tonika.
pixel